Pilgrimage CYPRUS

North Cyprus

 

*    Gün 1: Varış Günü.

 Kıbrıs Varış bizim konaklama ve geceleme kontrol edin.

*    Gün 2: Mağusa Trip;

Geniş mermer devasa Venedik Surları ile çevrili Mağusa Eski şehir columns.Visit ile Ziyaretimiz St. Barnabas Manastırı, Tomb & Salamis Antik Kenti Büyük Krallığı arkeolojik museum.Continue başlayacak. Otel, akşam yemeği ve gece boyunca geri dönün.

*    3. Gün: Girne Antik Tarihi

Biz 12 1291 Bir sonraki sitesinde Haifa kendi kaybetmek sonra Haçlılar tarafından inşa edilen Panoramik Hilarion Kalesi olduğunu ziyaret ederek gezisi başlayacak inci ortaçağ dönemine bizi götürecek olan Century Bellapais Manastırı. Akşam yemeği ve geceleme için otele dönüş.

*    Gün 4: Rahatlatıcı & keşfetmek için Serbest gün:

sahil keyfini ve kumlu plaj boyunca bir yürüyüşe çıkın. Otelde akşam yemeği ve geceleme.

*    5. Gün : Bizans Kalesi ve Köy Öğle yemeği:

Biz baskın Araplara karşı Bizanslılar tarafından inşa edilmiştir Karpaz Yarımadası & Mesarya ovasında girişlerini kontrol etmek için tepelere yuvalama, Kantara Kalesi ziyaret edecek. Onlar Öğle ardından yerel peynir ve ekmek yapmak nasıl, Yeni Erenköy devam edin ve yerel bir evi ziyaret etti. Köyün içinden yürümek. Akşam yemeği ve geceleme için otelimize dönüş.

*    6. Gün: Sermaye Kıbrıs "Lefkoşa"

Biz Kuzey Kıbrıs'ta, Lefkoşa başkenti ziyaret ederek başlayacak. Semazenler ve Taş Müzesi gözlemlemek için Mevlevi Tekke ziyaret ediniz. Derviş Paşa konağı bakın. 16 yılında inşa Büyük hanın ziyaret inci bir Caravan Saray olarak Yüzyılda. Mola Aziz ", Selimiye Camii'nde Gotik sanatı takdir Sophia ". Arabahmet Camii ziyaret edin. Otel & gecede dönün.

*    7. Gün: Kilise, Girne Kalesi & Servis şehir:

Girne City, siteyi görmek için Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan services.Continue bizim götürmek için yerel kilise katılıyor başlayın. eski batık biri yer alır Girne Kalesi'ni ziyaret edin. Otelde akşam yemeği ve gece boyunca.

*    8. Gün: T roodos Dağlar - Baf ve St. Paul Pillar.

Girne otelimiz göz atın sonra ilk durağımız Kutsal Haç adanmış Omodos Village, onun manastırın ünlü olduğunu. Biz Kakopetria köyün eski kesiminde bir yürüyüş ardından Ayios Nikolaos Kilisesi ziyarete Dünya Mirası devam Kilisesi de bir dünya mirası görme, Panayia Podithou UNESCO listelenen. Ayios Neophytos manastırına ziyaret (izledi Tanrıça Aphrodite Gavur Taşı Doğum Yeri 12 C Enclistra Hermitage ve 16c Manastırı. St. Paul Pillar ziyaret biz Dionysos Evi'ni ziyaret Öğleden sonra Chrysopolitissa Bazilikası kalıntıları., aion ve Theseus. Uzun gün, akşam yemeği sonrası ve geceleme Limasol bizim otelde olacaktır.

*    9. Gün : Limasol ve Larnaka Kiliseler ve Aziz Lazarus mezar ...

Bizim tam gün gezi Agros ziyaret Lagoudera köyünde Panayia tou Arake bir yüzyıl kilise ziyareti ardından kendi gül ünlü bir köy bulunmaktadır. Biz Nikitari Köyü'nde Panayia tis Asinou kilisesi ziyareti ile devam ediyor. Sonra, biz Solea vadisinin içinden ve Kourris alt vadisine Saittas Köyü üzerinden devam ediyor. biz onun mezarının üzerine inşa edilen St. Lazarus Kilisesi ziyaret, ardından yarı değerli taşlar ve altından yapılmış muhteşem mozaikleri görmek nereye Öğle yemeğinden sonra, Kiti Köyü ve Angeloktisti Kilisesi'ni ziyaret. Limasol Akşam yemeği ve geceleme.

*    Gün 10 : Dönüş Transferi

dönüş transferi için otel bırakın.

 
Famagusta Tour
* St. Barnabas Monastery * Salamis Ancient City *Walled City of Famagusta
The Only Venetian Harbour in use since Medival times.
 Call Örnek Holiday
+90 533 8884111
info@ornekholiday.com

Our Opening Hours are:
Monday- Friday: 09:00- 24:00 GMT+2
Saturday : 09:00- 24:00 GMT+2
Sunday : 12:00-24:00 GMT+2
In the event of genuine emergency, please call +90 533 863 8001


Postal Address
Hz. Omer Ave. Dedekorkut Plaza, No.1 Karakum - Kyrenia / CYPRUS
+90 392 8158969

© 2014 | Privacy Policy
All Rights Reserved

Your Financial Protection
Don’t miss our exclusive offers

Let's socialize