2. Kuzey Kıbrıs YOGA Festivali                            SEDA Bağcan ILE MUHTESEM BIR KIBRIS RAHATLIGI yaşayın.

Dünya müzik otoritelerince  'Mantra müziğinin Cennetten Gelen Sesi ' Olarak adlandırılan  Seda Bağcan

Müzik yaşamına çok küçük yaşlarda; henüz 6 yaşında Hakkında Ankara Radyosu Türk Müziği Korosu Saz Ekibi ile ilk konserini vererek Başlayan Seda Bağcan, 7 yaşında Hakkında piyano armoni dersleri aldı, A.Ş. ettik. Ankara Müzik Derneği Çocuk Korosu, TRT Ankara Çoksesli Gençlik Korosu 'nda uzun seneler şarkı söyledi. Ankara Opera Balesi'nin A.Ş. sahneye koyduğu Çeşitli operetlerde operalarda Rol alan Seda Bağcan, üniversite yıllarında da caz orkestralarıyla konserler verdi Calisti, Türkiye'de Eurovision Şarkı yarışması elemelerine ettik pop ettik, Kuşadası Festivali'ne A.Ş. Altın Anten gibi müzik yarışmalarına katıldı.
 
Seda Bağcan , ODTÜ Elektrik Türkiye'de ismiyle yönetti ettik Almanya'da Tıbbi Diagnostik alanının ÖNDE gelen şirketlerini kurdu ettik, Mühendisliği dalında uzmanlaştı Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten Sonra Biomedikal (Tıbbi elektronik) A.Ş..
 
 Ailede ciddi Bir ​​rahatsızlığa çare bulma Araştırmaları sırasında Yardımcı tıp yöntemleriyle tanışıp bu Alanda çalışmalar Yürüten  Seda Bağcan , Reiki, Reconnection (Tekrar Bağlantı şifası) Deeksha uygulayıcısı ettik, İmza Hücre Healing (İmza Hücresi şifası) öğretmeni, EFT Acoutonics Ses Şifa (sesle şifa), , Emotrance SCIO Kuantum Biofeedback uygulayıcısı ettik.
 
İnsanların Kişisel Gelişim süreçlerine yardım ederek Kendi potansiyellerine ulaşmalarına Rehberlik Ettiği gibi; onlarin hastalıklardan kurtulması, önemli Diğer Zararlı alışkanlıklarını bırakması, zihinlerini sakinleştirmeleri, farkındalıklarını artırmaları Konularında yol göstermekte Olan Seda Bağcan'ın hayat tutkusu oluşuyor den "şifa, bilim ettik müzik".
 
1990'lardan bu Yana Hatha Yoga, Ashtanga Naam Yoga öğretmeni Olan sanatçı Verdiği yoga dersleri yaninda ettik Jivamukti Yoga Kundalini Yoga Yapan ettik ettik; yurtiçinde Yurtdışında pek çok Ülkede ettik, evrensel kadim bilgilerin de paylaşıldığı Dila Meryem konulu Seminerler veriyor ettik "Şifa, Müzik Bilimin Buluşması A.Ş.".
 
Yoga Etüd A.Ş. Etkinlikleri süresinde mantraları tanıyan, mantra müziğiyle Türk ezgilerini buluşturma fikrinden yola çıkarak, oğlu Dereceli, titiz bir çalışma Sonucu olusturdugu bestelerini, önce ilk albümü " Sunrise " "albümü Ardından ikinci ziyaretinde hatırla la dinleyicilerine Sünen-i Seda Bağcan, DAHA SONRA"; 2012 Yılında, "Neyim" Adlı albümüyle izleyenlerine seslendi. " Sufi Soul"  CD serisinin ilk çalışması olan " Neyim " de sanatçı, sözleri Emrehan Halıcı'ya ait Olan besteleriyle, Tasavvuf felsefesini; yalın, saf derin Bir üslûpla anlatıyor ettik.
 
Müzikalite felsefesi Yönünden "Eşsiz" nitelikteki çalışmalarını, özenle olusturdugu albümlerle müzikseverlere ulaştıran Seda Bağcan'ın 2013 Yılında Yaptığı 4. albümü, "ziyaretinde Ben o Ben'im Adını endişesini taşıyor".
 
"Sonsuza kadar" sürmesini dilediği " Dünya Barış Turnesi " Kapsamında; Türkiye, nedeniyle, Kendisine "İnsanlığın Gelişimine Sustainable Eğitimine Adanmışlığı A.Ş." dünyanın, pek çok Ülkesinde konser vermekte Olan Seda Bağcan A.Ş.; Romanya, "Verilen Spiru Haret Üniversitesi Tarafından Mükemmellik Diploması " bir Sahip.
 
Müzik Dünyasında seda Bağcan, yayımlandığı ülkelerde Büyük beğeni Kazanan albümleriyle, "Cennetten gelen sloganı müziğinin parlayan güneşi" Olarak anılıyor.
 
 
Bestelerin yine Tüm  Seda Bağcan 'a ait oldugu, beşinci albümü " MIRACLE ", göster gerçekten; bu "Mucize" in "parlayan güneş" si gibi!
 

 

2014 yilindan itibaren albümleri Tüm Dünyada  Yeni Çağ  15 kere Grammy'e aday olmuş duayeni müziğin  Kitaro 'nun da Şirketi Olan  Domo Müzik  Tarafından Temsil edilmekte. Önümüzdeki sene Kitaro ile ortak albüm hazırlıkları yapmakta.  Www.domomusicgroup.com

Havaalanı - Otel - Havaalanı Transferleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri, Olive Tree Otelde Konaklama,, Seanslara Göre yoga Aktiviteleri.

 

 

SEDA Bağcan ile beraber daha birçok Deneyimli yoga eğitmenleri eşliğinde Kıbrıs'in en ferah rüzgarı, masmavi denizi A.Ş. Sıcacık güneşi sizleri bekliyor ... 

 

Ekte isimleri Verilen çok Değerli Hocalarımız ile, gün Boyunca gerçekleşecek yoga Çalışmalarında, güçlenmesine, rahatlamasına bedeninizin, dinlenmesine canlanmasına Yönelik Uygulamalar yer alacaktır ettik. Öğrenecek çok şey, yapilacak çok çalışma var, diyorsanız, buluşma yeri, Olive Tree Hotel - KIBRIS 'tır. 

 

Doğru nefes tekniğini Öğrenmek, özellikle sırt, boyun, omuz Bölgesinde Yer Alan hassasiyetleri yoga ile serbest bırakmak, bedeni en temelden, omurganızda güçlendirmek bu tatili daha keyifli ettik daha şifalı Bir hale dönüştürecek.

 

Boş ZAMANLARDA Havuzumuza / denize girebilir, Çam ağaçları icinde Yürüyüş Yapabilir, Köyümüzün tertemiz Doğası icinde keyifli BİR TATİL yaşayabilirsiniz.

  • Bu tatile Katılmak Için daha Önceden yoga yapmış olmanız GEREKMEZ. Onun seviyeden katılımcıya Açıktır.
  • Yoga matları otele girişte sizlere dağıtılacak, çıkışta geri Alınacaktır. Arzu eden arkadaşlar Kendi Matlarını da getirebilirler.

 

 

Ders içeriği Ile Ilgili Için sorunuz Her Türlü  info@ornekholiday.com  Adresine e-posta ATABİLİRSİNİZ. Veya, 00905338884111 numarayı onu arayıp türlü Bilgiyi uzman arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

 

Neden Yoga yapmalı?

h Hayatınızda ilk kez Yoga yaptığınızda safra faydalarını hissetmek mümkündür.

h Yoga yaparak gün icinde tükenen enerjinizi tazelersiniz.

h Stresinizi azaltırsınız.

h Doğru Nefeslerin alarak gevşer, rahatlarsınız.

h Kronik rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

v Kendinize Olan saygınız artar, bedeninizin duruşu düzelir.

v Zihinsel karmaşanız azalır, duygusal dengenizi yakalarsınız.

 

Kuzey Kıbrıs - Çatalköy'deki check-in otelimize saati 14.00 check-out saati öglen 12.00'dir ettik.

 

 
Call Örnek Holiday
+90 533 8884111
info@ornekholiday.com

Our Opening Hours are:
Monday- Friday: 09:00- 24:00 GMT+2
Saturday : 09:00- 24:00 GMT+2
Sunday : 12:00-24:00 GMT+2
In the event of genuine emergency, please call +90 533 863 8001


Postal Address
Hz. Omer Ave. Dedekorkut Plaza, No.1 Karakum - Kyrenia / CYPRUS
+90 392 8158969

© 2014 | Privacy Policy
All Rights Reserved

Your Financial Protection
Don’t miss our exclusive offers

Let's socialize